Youtube Yeni Güncellemesini Test Ediyor!

Youtube Yeni Güncellemesini Test Ediyor!

Dünyanın en büyük video paylaşım platformu YouTube, mobil uygulama kullanıcılarının bir videoyu açmadan video ile ilgili daha fazla bilgi alabilmesi için ana sayfada otomatik oynatma özelliğini test2 etmeye başladı.

Facebook, Instagram veyahut Twitter ana sayfasında dolaşırken bir videoya eşit geldiğimizde video suskun bir şekilde otomatik olarak oynatılır. Dilerseniz videoya dokunarak sesli bir şekilde izleyebilirsiniz. Şimdi ise bu özelliği Youtube' da görüyoruz yakında da herkesin göreceğini düşünüyoruz.

 

YouTube, Android mobil uygulaması için ana sayfada videoları otomatik oynatma özelliğini test2 etmeye başladı. Bu özellik ile ana sayfada dolaşırken üzerine geldiğiniz video suskun olarak oynatılır, bu sırada videonun muhtevası ile ilgili alt yazılar görürsünüz. Dilerseniz bu özellik Hesap>Ayarlar>Genel sekmesine gittikçe kapatılabilir veyahut yalnızca kablosuz ağa bağlandığınızda kullanılması sağlanabilir.

 

Ana sayfada otomatik oynatma özelliği daha test2 evresinde. Tüm kullanıcılara sunulup sunulmayacağı veyahut ne vakit sunulacağı ile ilgili net bir bilgi bulunmuyor. Google, test2 ekibinin geri bildirimlerine göre özelliğin yayınlanıp yayınlanmayacağına karar verecek.

 

Benzer İçerikler

Facebook Yorumları

Yorumlar