Whatsapp onaylanmış profil nasıl alınır?

Whatsapp onaylanmış profil nasıl alınır?

Instagram, Facebook ve Twitter başta olmak suretiyle hemen her sosyal mecrada gördüğümüz doğrulanmış profiller özelliği yakın zamanda WhatsApp’a transfer edilecek. Bu özellik yardımıyla işletme şekilde WhatsApp’ı kullanan ve WhatsApp’ı yardımcı hattı olarak kullanmayı tercih eden profillerin isimlerinin yanında yeşil tik göstergesi belirecek.

Enteresan bir başlık benzer biçimde gelebilir, sosyal ağlarda Facebook, Instagram, Twitter da bulunduğu benzer biçimde onaylı hesap dönemi Whatsapp‘da da başlamış olacağı söylemleri sızmaya başladı. Bu özellik şirketler arasında yazışmalarda olduğu gibi benim kendi görüşüm ile Whatsapp üzerinden gönderilecek reklam mesajları içinde bir ön hazırlık benzer biçimde gelmektedir.

Diğer sosyal ağlardaki onaylanmış profil özelliğinin dengi olacak güncelleme yardımıyla  bundan sonra insanoğlu irtibata geçtikleri insanların gerçek metre ve güvenli m. Olduğundan haberdar olabilecek. WhatsApp, onaylanmış profil sahiplerine ekstra olarak çalışma saatlerini belirtme ve otomatik yanıt şeklinde işlevsel özellikler de sunacak.

Bu özelliğin gelmesiyle Whatsapp onaylı hesap nasıl alınır? Mevzusunda ek olarak siz takipçilere malumat vermeye çalışacağız. Firma, işletme, firmaların aldığı onaylı hesap üstünden iletişime geçebileceği daha güvenilir bir hale geleceği belirtilmektedir. Android, Windows  ve İos tabanlı telefonlarda kullanılacak bu hususiyet şuan beta aşamasında test ediliyor ve yakın bir sürede bir güncelleme ile gelebileceği için sürekli sürüm güncellemesi yapmanızda tavsiye bulunmaktadır.

Benzer İçerikler

Facebook Yorumları

Yorumlar