Samsung S8 sızıntıları bu sefer o kadarda çirkin değil

Samsung S8 sızıntıları bu sefer o kadarda çirkin değil
Kaynak: Android Police

Samsung'un bu yıl yolda başka üst düzey bir cihazı var ve bu Note 8 değil. Bir reddit kullanıcısı, Samsung'un ana telefon modellerinden daha sağlam kıyalar üretme geleneğini sürdüren Samsung Galaxy S8 Active modelinin görüntülerini sızdırdı.

Bilinmeyen iseniz, Active serisi S4'ten bu yana etrafınızda dolaşıyor ve normal Samsung ücretlerine ve daha yakın zamanda daha büyük bir pille daha sağlam bir alternatif sunuyor. Ayrıca genellikle çok çirkin.

Bu yılın modeli daha az rahatsız edici görünüyor - temelde düz ekranı ve siyah bir çantası olan bir S8'ye benziyor.

Bakış veya eğimli ekran umrunda değilse, daha iyi satın almaya benziyor. Pil, 4000 mAh ağır, standart s8'den 1000 mAh daha büyük ve S8 + 'den 500 mAh daha fazla ve diğer tüm özellikleri aynı kalmış gibi görünüyor. Bununla birlikte, ekran hala camdan yapılmış gibi görünüyor; Bunun yerine, Moto Z Force'ın kırılmaz (ve değiştirilebilir) plastik ekranına benzer bir şey görmek isterim.

S8 Aktif, cihazlarında her zaman kalın bir kılıf koyan kişi türü iseniz, biraz daha kompakt bir alternatif sunacak ve böylelikle ek bir pil artışı sağlayacak gibi görünüyor. Ne yazık ki, Aktif telefonlar sadece AT & T aracılığıyla satılmış ancak bu sızıntıda taşıyıcı markalaşma eksikliği bana biraz umut veriyor.

Benzer İçerikler

Facebook Yorumları

Yorumlar