Rockstar, iddalı yeni sürükleyici Red Dead Redemption 2 oyununu gösteriyor

Rockstar, iddalı yeni sürükleyici Red Dead Redemption 2 oyununu gösteriyor

Rockstar, Red Dead Redemption 2' yi önümüzdeki bahara ertelediğini açıkladığında , geliştirici bu yazda daha çok oyunun olacağını sözlerine ekledi . Biraz gecikti, ama nihayet burada ortaya çıkıyor: muhteşem bir yeni hikaye ve sürükleyiciliği şeklinde.

Yeni klibi, öncekine benzer şekilde cesur Batılı bir tiyatro oyununun hikayesini biraz daha keşfediyor. Rockstar anlatıyı, "soymak için Arthur Morgan ve Van der Linde çetesinin soykırımı, kavgası ve hayatta kalmak için Amerika'nın muazzam ve kalıcı kalbi karşısında çalmak hikayesini" anlatıyor.

Red Dead Redemption 2 , 2010 açık dünya Batı'sının uzun zamandır beklenen bir oyunu. Açıklama da ilk olarak geçen Ekim'de sosyal medya üzerine bir takım alayları takip eden yemyeşil bir sürükleyiciliği ile gösterildi . Rockstar ayrıca Xbox One geriye dönük uyumluluğu ile orijinal oyunu oynanabilir hale getirdi .

Red Dead Redemption 2 başlangıçta bu sonbaharda hem Xbox One hem de PlayStation 4'te piyasaya sürülecekti ancak şimdi 2018 baharında bekleniyor. Bu arada, Rockstar'dan bekleyecek en azından bir şey var: geliştirici güncellenmiş sürümleri piyasaya sürdü Nintendo Anahtarı, PS4, Xbox One ve hatta sanal gerçeklik üzerine Kasım ayında dedektif drama LA Noire'in yanısıra.

Benzer İçerikler

Facebook Yorumları

Yorumlar