Kişisel markanız neden yüksek kalitede fotoğraf çekmeyi hak ediyor?

Kişisel markanız neden yüksek kalitede fotoğraf çekmeyi hak ediyor?
Kaynak: Paul Gilmore/Unsplash

Herkesin bir markası var, ancak bazılarımız potansiyelini başkalarına oranla daha yetenekli.

Girişimciler ve çevrimiçi uzmanlar (Richard Branson, Lewis Howes, Gary Vaynerchuk veya Neil Patel'i düşünün) aktörler, yazarlar ve kamuoyundaki kişiler, kartvizitlerinin yerini alan ve halkın gözündeki nüfuzlarını ve popülerliklerini güçlendiren kişisel bir marka oluşturmak için çok çalışıyorlar.

Ancak kişisel bir marka tam olarak nedir?

asd

İster dünyaya projelendirdiğimiz görüntüyü kasıtlı olarak inşa edip etmediğimiz ya da işlerin kendi yolunu seçmesine bağlı olsun, hepimizin kişisel bir markası var. Tanıdığınız biri tarafından işe alınması önerilirse, tavsiye yoluyla yeni bir müşteri edinin veya bir etkinlik sırasında konuşmaya davet edildiyseniz, markanızın bir sonucudur. Birisi, çalışmalarınızın veya becerilerin olumlu bir zihinsel görüntüsünü oluşturdu ve bu imajın kararlarını yönlendirmesine izin veriyor. Şimdi, önemli olan budur.

Kişisel bir marka, şekillendirebileceğimiz bir şeydir ancak tamamen kontrol edemeyiz. Bir küçük yanlış adım, kötü bir şans çığına neden olabilir ve ortaya çıkmadan yeni fırsatlar yakalama şansımızı yok eder. Bu ne kadar önemli bir şey.

1 2 3 4 5 6

Benzer İçerikler

Facebook Yorumları

Yorumlar