İşte iPhone X rakibi Google telefonu!

İşte iPhone X rakibi Google telefonu!

Google, iPhone X'e rakip olacak Ultra Pixel isminde bir telefon tanıtabilir. İşte o telefon!

Yeni bir söylenti, Google'ın 4 Ekim etkinliğinde, Pixel 2 ve Pixel 2 XL telefonlarını "Ultra Pixel" şekilde isimlendirilen üçüncü bir akıllı telefon ile birlikte tanıtarak bir sürpriz yapabileceğini söylüyor.

YouTube'daki Mrwhosetheboss olarak bilinen YouTuber Arin Maini, Perşembe günü bir Google sunusundan geldiği iddia edilen sızdırılmış slayt gösterisi ile ilgili bir video yayınladı. Slayt, bir zeki telefonun görüntüsünün yanı dizi "Ultra Pixel. Google Telefonu" sözcüklerini gösteriyor.

Maini, Google Ultra Pixel'in çift ​​kamera sistemi ve yeni bir tür parmak izi tarayıcısı ile geleceğini söyledi. Bu yeni parmak izi tarayıcısının hangi teknolojiyi içerebileceği açık değil, sadece Maini ekranın dibine yerleştirilebileceğini söylüyor.

Ayrıca, yeni Pixel 2 akıllı telefonları ve Ultra olabilecek 3 farklı cihaz yayınlayan bir slayt da vardı. Maini'nin kaynağına gore Ultra Pixel, ana menü ve oldukca sorumlu düğmeleri içeren Android imzalı gezinti düğmelerini kaldırıyor. Bunun yerine, Android'in çevresinde gezinmek için "akışkan" hareketler kullanacak ve Apple'ın iPhone X ile sunduğu ana menü düğmesine aynı bir konsepti var.

Aşağıda yayınlanan videoyu izleyebilirsiniz.

 

Benzer İçerikler

Facebook Yorumları

Yorumlar