iPhone 7s ve 7s+ sevilmeyebilir..

iPhone 7s ve 7s+ sevilmeyebilir..

Apple'ın sıradaki iPhone modelleri iPhone 7s ve 7s Plus'ın boyutları sızdırıldı.

Sızıntıların ve söylentilerin büyük çoğunluğunun şimdiye kadar parlak yeni iPhone 8 konseptine odaklanmış olabilir sadece, birtakım haberler nihai iPhone 7s ve 7s Plus hakkındaki da azar azar çoğalmaya başlandı.

Bugünkü iPhone 7s söylentileri, sıklıkla yeni baskının alüminyum yerine bir cam olabileceği için iPhone 7'den biraz daha kalınca olabileceği yönündeki spekülasyonları destekliyor. Tüm yeni iPhone'ların, kablosuz şarjı kolaylaştırmayı amaçlayan cam kasa ile beraber gelmesi gerektiğini biliyoruz. Şimdi de, güvenli kaynaklardan yeni iPhone 7s ve 7s Plus'ın boyutlarını açıklayan iddialar var.

IPhone 7s, 138.44 mt. X 67.26 metre x 7.21 mt. ölçüleri ile 7.1 metre incelikte olan iPhone 7'den daha kalın olacak. IPhone 7s Plus'ın ise 158.37 mt. X 78.1 mt. X 7.41 mt. ölçüleri ile geldiği söyleniyor. Mevcut iPhone 7 Plus 7,üç m. Kalınlıktaydı. Boyutlardaki genişlik ve yükseklik farkları oldukça mühim olmayabilir ancak, cam kasanın artan kalınlığı bir sıkıntı olabilmekte.

Yeni iPhone modelleri 12 Eylül'de resmen tanıtılacak ve o zaman telefonların tasarımları hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız

Benzer İçerikler

Facebook Yorumları

Yorumlar