HTC Vive Satın Alırsanız Fallout 4 VR Bedava

HTC Vive Satın Alırsanız Fallout 4 VR Bedava

Fallout ve HTC Vive edinmeyi düşünüyorsanız ürünler ile ilgili bir kampanya mevcut.

HTC, HTC Vive sanal gerçeklik kulaklık setini almayı düşünen insanlar için güzel bir teklif olduğunu açıkladı.

Fallout 4 VR

 

 

Şirket bugün, 2 Ekim'den itibaren HTC Vive siparişlerinin Fallout 4 VR'nin ücretsiz bir kopyasını hediye edeceklerini söyledi. Oyun Aralık ayında tüketicilere sürülecek, bundan dolayı oyunu hemen alamayacaksınız. Oyunun kendisi ise 60 dolar. 

Fallout 4 VR, sanal gerçeklikteki bütün Fallout 4 deneyimidir. Oyunun birtakım unsurları, sanal gerçekte daha iyi oynamak için "yeniden canlandırıldı". 

Vive Studios Joel Breton bir açıklamasında "VR'da tam olarak oynanabilen, yüzlerce yer, ira ve görevler de dahil olmak suretiyle sonsuzca içeriğe haiz bir oyunu vaad ediyoruz, VR oyun topluluğuna taktim etmek için odaklanmış olduğumuz bir durumdur." diyor. "Bu inanılmaz oyunu yeni Vive sahiplerine sunmaktan coşku duyuyoruz ve heyecanla bu Aralık'ta Vive oyununun lansmanını bekliyoruz." diye devam ediyor. 

Promosyon ile alakalı daha çok bilgiyi HTC internet sitesinde bulabilirsiniz. 

Fallout 4 VR, VR'a gelen tek Bethesda oyunu değil. Skyrim VR 17 Kasım'da ve Doom VR 1 Aralık'ta gelecek. 

Bethesda'dan Pete Hines, bir röportajda Fallout 4 VR ile alakalı "Hayatında gördüğünüz en müthiş şey bu olacak. Bunun nasıl bir şey bulunduğunu, VR'de oynayacağını, ne kadar gerçekçiliğe benzediğini ve kafanı nereye çevirdiğinizi bile düş edemezsiniz. Aklınızı uçuracak. Gördüğünüz en çılgınca şey bu." benzer biçimde konuştu.

Benzer İçerikler

Facebook Yorumları

Yorumlar