Halkla İlişkiler : Corintco

Halkla İlişkiler : Corintco

Öncelikle corintco.com nedir?

Corintco.com Ülkemizde olan enerji kaynakları, doğal kaynaklar,inşaat, altyapı, taşımacılık, otomotiv, tarım, gıda, içecek, sağlık, ilaç, bilgi ve iletişim teknolojileri gibi var olan olayların bugün ne halde olduğu, nasıl olması gerektiği, nasıl olacağı gibi bilgileri bize aktarmakta.
Siteye girdiğimizde bizi bir video karşılıyor ve video kapandığında bu sefer karşılayan alt başlıklar oluyor. Alt başlıklar az önce saydığım üzere Enerji , tarım ve benzeri başlıklar bulunmakta.
Corintco.com halkla ilişkeler olarakta geçmekte ve yardım etmekte.Corintco kısaca ülkede olan iş ve ticari bakımdan farklı kaynaklarda yer alan önemli hukuksal , politik  ve benzeri olayları tek bir site altında toplar ve sadeleştirir. Kullanıcılara rahat bir arayüz ile önemli olayları aktarması asıl görevi olmakla beraber çalışma prensipleride bulunmakta.
Çalışma prensiplerinin içerisinde şunlardan bahsedilmekte;
Açık ve dürüstlük ile yalan bir yazı yazılmayacağı,
Yapılan iş için şeffaf davranılır ve sorumludurlar,
Müşteriler dahil olmak üzere ilişkilerini etik ve güvene dayalı bir şekilde yürütürler.
Prensiplerinin yanında verdiği bir sözleride bulunmakta;
En doğru çözümü sunacaklarını bu sayede uzun ömürlü ilişkiler kurulabileceğini söylemekte.
    Yukarıda bahsedilen yazılar "Hakkımızda" kısmında yer almakta herhangi bir detayı tamamıyla okumak için siteden Hakkımızda kısmından "Sözümüz" ve " Çalışma Prensipleri" kısmına bakılabilir.
İş sahipleri için kolay bir arayüz ve en iyi ekipmanlarla çalışarak en doğru çözüme gitmeye çalışan bir ekip ve doğru bir şekilde bilgileri aktarması dışında ne istenebilir ki.

Benzer İçerikler

Facebook Yorumları

Yorumlar