GTA Online Yeni Bir Güncelleme İle Karşımızda

GTA Online Yeni Bir Güncelleme İle Karşımızda

Dünya'nın en çok oynanan oyunlarından GTA V'in online sürümüne aktüellemeler gelmeye devam ediyor. Son olarak bu ay içerisinde gelecek olan Transform Races DLC'siyle dönüşen araçlar ve havada it dalaşları karşımıza çıkacak.

GTA Online, temelini oluşturan GTA V'in çıkışının üzerinden 4 sene geçmesine karşın her ay artan kullanıcısıyla büyük başarılar kazanmaya ve Rockstar Games'e büyük paralr kazandırmaya devam ediyor. Öyleki şirketin 2017 ikinci çeyreğindeki geliri 400 milyon doların üzerine çıktı.

Hal böyle olunca Rockstar da oyuna yeni DLC'ler (eklemeler;harita, araç vs.) sunmaya devam ediyor. Son DLC ise bu ayın ilerleyen süreçlerinde çıkacak ve Transform araç yarışları ve uçaklarla it dalaşları gibi yeni farklılıkları içerecek.

Oyunun, Stunt Races özelliğinin bir sonraki sürümü olan Transform Races, Los Santos'un sokaklarında, limanlarında ve semanda geçecek heyecanlı dakikaları barındırıyor.  Yeni özellikle beraber iki mod daha geliyor: İlk olarak bir oyuncu bir başka kişiyi öldürüp ölüm cezasını çekinceye kadar hedef olarak işaretlenmesi ötekisi ise hava çarpışmaları için it dalaşı.

GTA Online'ın muhtevası ile normalde olduğu gibi , bu düzeltme ekinde de birkaç ilave araç bulunmakta. Sözgelimi, Avcı saldırı helikopteri P-40, köpek balığı ağzı şeklinde boyanmış bir AH-64 Apache helikopteri ve süper arabalar. Bunların hepsi bu ay içerisinde gelecek DLC'yle oyuncuları için gösterime verilecek.

Benzer İçerikler

Facebook Yorumları

Yorumlar