Garip, Tamamı Şeffaf Olan Naylon Kot Tarzı Pantolon!

Garip, Tamamı Şeffaf Olan Naylon Kot Tarzı Pantolon!
Kaynak: Webtekno

Topshop isimli kıyafet üreticisi enteresan bir adım atarak saydam görünüme sahip tamamı naylondan yapılan ve tasarımıyla kotu andıran pantolonunu satışa sunduğunu duyurdu.

Teknolojinin gelişmesiyle beraber akıllı kıyafletler görebileceğimizi düşünüyoruz ancak bir hayli tekstil firması, yeni nesil teknolojileri kıyafetlerle buluşturmak yerinde oldukça değişik şeylere yatırım yapıyor. Öyle ki Topshop isimli bir kot üreticisinin attığı son adım bir hayli enteresan.

Önceden diz bölümü naylon olan bir kot tarzı pantolonunu satışa sunan Topshop, bu sefer tamamı naylon malzemeden üretilen ve saydam olan kot pantolonunu duyurdu. Bu pantolon, ekseriyetle şort gibi kısa kıyafetlerin üzerine giyilerek hem şık bir görüntü sunma hem de soğuğa ve yağmura karşı korunmayı sağlıyor. Ancak tüm gün bir naylonla gezmek sizce de akıl kârı mı?

Tasarımsal olarak tamamı saydam olan bu kot tarzı pantolon size mantıklı gelebilir fakat bu pantolonun tamamiyle naylondan üretiliyor olması, tüm gün süresince üzerinizde bir ağırlık taşıyacağınız, bacaklarınızın hava almayacağı ve aşırı sıcak olacağı mananını taşıyor. Haliyle tamamı saydam olan bu kot tarzı pantolonu tüm gün giymek pek de akıl kârı değil.

Topshop'un tamamı saydam olan bu pantolonu 99 dolardan satılıyor. Bir hayli kişi, bu kotun gereksiz olduğunu ancak şirketin ismini duyurmak için böyle enteresan bir adım attığını öne sürüyor. Peki siz ne düşünüyorsunuz? Bütün gün üstünüzde taşıyacağınız 90 dolarlık bu saydam naylon pantolonu giymek ister misiniz?

Benzer İçerikler

Facebook Yorumları

Yorumlar